G±ski Atrakcje Turystyczne

Plaża w G±skach »

Plaża to największa atrakcja turystyczna miejscowo¶ci - piękna, czysta i przede wszystkim szeroka. G±ski to raj dla wczasowiczów pragn±cych odpocz±ć od miejskiego zgiełku, a tamtejsza plaża jest idealnym miejscem dla ludzi ceni±cych sobie ciszę i spokój, a także dla rodzin z dziećmi. więcej »

 • ul. Nadbrzeżna 10, G±ski

Latarnia morska »

Latarnia morska w G±skach została zbudowana pod koniec XIX w. - to najbardziej znana atrakcja turystyczna G±sek. Na szczyt latarni prowadz± kręte, granitowe schody - aby się dostać na taras trzeba pokonać ich aż 190. Ze szczytu rozci±ga się malowniczy widok na Morze Bałtyckie. Latarnia jest usytuowana w centrum wsi, u podstawy wieży znajduje się dom latarnika, kramiki z jedzeniem i pami±tkami oraz ładnie zagospodarowany teren. więcej »

 • ul. Latarników 7, G±ski
 • 94 316 55 24

Pałac Morski »

Pałac Morski. Zabytkowy, neoklasyczny Pałac Morski z II poł. XIX wieku. Otoczony również zabytkowym ok. 6,7 ha parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Obecnie pałac, pełni funkcję całorocznego o¶rodka wypoczynkowego. więcej »

 • ul. G±ski 14, Sarbinowo
 • 572 022 363
 • recepcja@palacmorski.pl

Szlaki turystyczne »

Szlaki turystyczne. Szlak nadmorski jest oznaczony kolorem czerwony i ma długo¶ć około 39 kilometrów. Trasa przebiega z Ple¶na przez G±ski - latarnia, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unie¶cie, Łazy do D±bek. więcej »

Szlaki rowerowe »

Szlaki rowerowe. Szlak przebiega wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Stanowi czę¶ć szlaku międzynarodowego. Wzdłuż szlaku znajduj± się liczne zabytki historyczne oraz przyrodnicze. Trasa prowadzi z Ple¶na przez G±ski - latarnie, Sarbinowo, Mielno, Strzeżenica, Dobiesławiec, M¶cice, Jamno, Łabusz, Osieki, Iwęcino do Bielkowa. więcej »

Ogrody HORTULUS »

Ogrody Hortulus zlokalizowane s± w Dobrzycy pomiędzy Kołobrzegiem, a Koszalinem. Na obszarze 11 ha przygotowano prawie 30 ogrodów tematycznych z licznymi nasadzeniami oraz ciekawymi atrakcjami. Na terenie Hortulusa organizowane s± również imprezy tematyczne jak na przykład "Wiosenny Festiwal Kwiatów Jadalnych" więcej »

 • ul. Dobrzyca 76, Dobrzyca
 • 602 610 041
 • biuro@hortulus.com.pl

Park linowy Tukan - Mielno »

Park linowy Tukan położony jest w Mielnie i stanowi ciekaw± opcję aktywnego, rodzinnego wypoczynku. Na miejscu znajduje się kilka tras o różnym stopniu trudno¶ci, przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Park czynny jest od końca kwietnia. więcej »

 • ul. Chmielna 4, Mielno
 • 605 767 022
 • tukan@parkmielno.pl

Jazda konna »

Nieopodal G±sek znajduje się niewielkie gospodarstwo z agroturystyk±. Wła¶ciciele oprócz przejazdów bryczkami oferuj± również ¶wieże przetwory, warzywa i owoce. więcej »

 • ul. Kładno 7, Dobrzyca
 • 785 929 513

Western City - Ustronie Morskie »

Marzyłe¶ kiedy¶ o przeniesieniu się do ¶wiata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota? Tutaj odkryjesz cały Dziki Zachód. więcej »

 • ul. Kolejowa, Ustronie Morskie
 • 501 536 770
 • nowywesternpark@wp.pl

Przystanie rybackie w Chłopach i Ustroniu »

Zarówno sam proces wyci±gania łodzi na brzeg, jak również kolorowe kutry spoczywaj±ce malowniczo na plaży s± niekwestionowan± atrakcj± i przyci±gaj± wielu turystów. więcej »

Latarnie Morskie woj. zachodniopomorskiego »

Szlak Latarni Morskich woj. zachodniopomorskiego przebiega praktycznie wzdłuż wybrzeża Bałtyku. więcej »

Kołobrzeg »

Będ±c w tym urokliwym mie¶cie powinni¶my odbyć spacer po Kołobrzeskim molo, które ma długo¶ć około 200 m - to najlepsze miejsce do ogl±dania wschodów i zachodów słońca. więcej »

Ustronie Morskie »

Ustronie Morskie jest znan± i lubian± miejscowo¶ci± wypoczynkow± polskiego wybrzeża. Organizowane jest tu wiele imprez kulturalnych i sportowych. więcej »

Sarbinowo »

Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu (w gminie Mielno), do którego warto wybrać się na spacer plaż± z latarni w G±skach. więcej »

Chłopy »

Przy plaży, w centrum Chłopów, znajduje się chętnie odwiedzana przez turystów przystań rybacka. Tutejsz± plażę zdobi± interesuj±co i malowniczo prezentuj±ce się kolorowe rybackie kutry. więcej »

Mielno »

Największ± atrakcj± Mielna jest czysta plaża, z wydzielonymi strzeżonymi latem k±pieliskami, wzdłuż której na odcinku 3 km pomiędzy Mielnem i Unie¶ciem biegnie promenada nadmorska. więcej »

Unie¶cie »

Tury¶ci, którzy nie poż±daj± tłoku na nadmorskiej plaży, mog± kroki swe skierować nad jezioro Jamno. więcej »

Koszalin »

Miasto to stanowi jeden z większych o¶rodków kulturalnych w regionie. Znajduj± się tu teatry, kina, muzea, amfiteatr i filharmonia. więcej »

Historia G±sek »

G±ski s± niewielk± wsi± letniskow± w gminie Mielno, w powiecie Koszalin. więcej »

Wizyt: 1 403 547, Dzi¶: 51, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem