Atrakcje G±ski - Atrakcje Przyrodnicze

Pałac Morski »

Pałac Morski. Zabytkowy, neoklasyczny Pałac Morski z II poł. XIX wieku. Otoczony również zabytkowym ok. 6,7 ha parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Obecnie pałac, pełni funkcję całorocznego o¶rodka wypoczynkowego. więcej »

  • ul. G±ski 14, Sarbinowo
  • 572 022 363
  • recepcja@palacmorski.pl

Ogrody HORTULUS »

Ogrody Hortulus zlokalizowane s± w Dobrzycy pomiędzy Kołobrzegiem, a Koszalinem. Na obszarze 11 ha przygotowano prawie 30 ogrodów tematycznych z licznymi nasadzeniami oraz ciekawymi atrakcjami. Na terenie Hortulusa organizowane s± również imprezy tematyczne jak na przykład "Wiosenny Festiwal Kwiatów Jadalnych" więcej »

  • ul. Dobrzyca 76, Dobrzyca
  • 602 610 041
  • biuro@hortulus.com.pl

Przystanie rybackie w Chłopach i Ustroniu »

Zarówno sam proces wyci±gania łodzi na brzeg, jak również kolorowe kutry spoczywaj±ce malowniczo na plaży s± niekwestionowan± atrakcj± i przyci±gaj± wielu turystów. więcej »

Kołobrzeg »

Będ±c w tym urokliwym mie¶cie powinni¶my odbyć spacer po Kołobrzeskim molo, które ma długo¶ć około 200 m - to najlepsze miejsce do ogl±dania wschodów i zachodów słońca. więcej »

Ustronie Morskie »

Ustronie Morskie jest znan± i lubian± miejscowo¶ci± wypoczynkow± polskiego wybrzeża. Organizowane jest tu wiele imprez kulturalnych i sportowych. więcej »

Sarbinowo »

Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu (w gminie Mielno), do którego warto wybrać się na spacer plaż± z latarni w G±skach. więcej »

Chłopy »

Przy plaży, w centrum Chłopów, znajduje się chętnie odwiedzana przez turystów przystań rybacka. Tutejsz± plażę zdobi± interesuj±co i malowniczo prezentuj±ce się kolorowe rybackie kutry. więcej »

Mielno »

Największ± atrakcj± Mielna jest czysta plaża, z wydzielonymi strzeżonymi latem k±pieliskami, wzdłuż której na odcinku 3 km pomiędzy Mielnem i Unie¶ciem biegnie promenada nadmorska. więcej »

Unie¶cie »

Tury¶ci, którzy nie poż±daj± tłoku na nadmorskiej plaży, mog± kroki swe skierować nad jezioro Jamno. więcej »

Koszalin »

Miasto to stanowi jeden z większych o¶rodków kulturalnych w regionie. Znajduj± się tu teatry, kina, muzea, amfiteatr i filharmonia. więcej »

Wizyt: 1 387 616, Dzi¶: 195, Osób online: 7

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem