Polecane obiekty

Willa MAKARENA O¶rodek BIAŁA PLAŻA

 

S±siednie letniska:

Sarbinowo - niewielkie, spokojne letnisko położone w odległo¶ci ok. 5km na wschód od G±sek. 

Chłopy - letnisko i wioska rybacka, oddalona od G±sek o ok. 7km. Wie¶ wpisano do rejestru zabytków, ze względu na tradycyjny układ zabudowy i zabytkowe chałupy.

Plaża w G±skach

Informacje

 • 76-034 G±ski, ul. Nadbrzeżna 10

W G±skach znajduje się piękna, czysta i przede wszystkim szeroka plaża. G±ski to raj dla wczasowiczów pragn±cych odpocz±ć od miejskiego zgiełku, a tamtejsza plaża jest idealnym miejscem dla ludzi ceni±cych sobie ciszę i spokój, a także dla rodzin z dziećmi. Tuż nad plaż± góruje latarnia morska.

Zobacz panoramę

Ostatnia aktualizacja - marzec 2017

Mapa

Oblicz dojazd:

Komentarze

Dodaj komentarz
 • BbbbAutor: Alla
  Szkoda że nigdzie nie pisze że g±ski w tym roku całe rozkopane , gdyby¶my wiedzieli to pojechali¶my ...
  Szkoda że nigdzie nie pisze że g±ski w tym roku całe rozkopane , gdyby¶my wiedzieli to pojechali¶my w inne miejsce.
 • g±ski 2017Autor: dddd
  lipiec 2017 G±ski zanim tu przyjedziecie wezcie pod uwage remont głównej drogi jedno eldorado w jedn...
  lipiec 2017 G±ski zanim tu przyjedziecie wezcie pod uwage remont głównej drogi jedno eldorado w jednym worku turysci maszyny budowlane auta zero organizacji ze strony wykonawcy ,rozumiem ze to s± trudnosci ale niech to jakos przebiega normalnie a nie chaotycznie
 • Najgorsze wakacje 2017Autor: Anna
  Odradzam wakacje w G±skach. Remont drogi w trakcie sezonu. Brak chodników, ulica rozkopana na raz pr...
  Odradzam wakacje w G±skach. Remont drogi w trakcie sezonu. Brak chodników, ulica rozkopana na raz przez cał± miejscowo¶ć, pozamykane odcinki. Rano wyjeżdża się z o¶rodka, a za kilka godzin nie możliwo¶ci powrotu. Dezorganizacja i totalny chaos, robotnicy niedoinformowani. Kurz, hałas uniemożliwia spacery i wycieczki rowerowe.
 • quady i moto lotnieAutor: sandra
  Cisza i czyste powietrze na plaży w G±skach to przeszło¶ć. Dzisiaj wczesnym rankiem widok na morze b...
  Cisza i czyste powietrze na plaży w G±skach to przeszło¶ć. Dzisiaj wczesnym rankiem widok na morze był cudowny, ale szum morza zakłócał lataj±cy na moto-lotni amator lotnictwa. Spacer przedpołudniowy to też pasmo stresu bo towarzyszł nam zupłenie niechciany hałas i smród z quada, którym jeĽdził jaki¶ nastolatek manewruj±cy pomiędzy plażowiczami. Na moj± uwagę do ojca nastolatka, że przyjechałam się zrelaksować i ten quad na to mi nie pozwala otrzymałam odpowiedĽ, że on się tak relaksuje wskazuj±c na quada. Pan uznał, że nie widzi, żadnego problemu st±d nie polecił swojemu (najprawdopodobniej) synowi zjechać z plaży. W G±skach ostatni raz byłam pięć lat temu, wówczas nie było takich 'zjawisk'. Dzisiaj pzyroda nie zawiodła, ale ludzie tak. Szkoda, że nie ma na miejscu jaki¶ służb porz±dkowych, które dbałyby o to, aby to miejsce chronić przed tymi, którzy zakłócaj± ten naturalny nastrój stworzony przez naturę.
 • PlażaAutor: Aneta
  Wraz z rodzin± odwiedzamy G±ski co roku. Od pierwszego razu zakochali¶my się w pięknej plaży i okol...
  Wraz z rodzin± odwiedzamy G±ski co roku. Od pierwszego razu zakochali¶my się w pięknej plaży i okolicy. Spokój i cisza. To wszystko czego nam potrzeba :)
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdk± s± obowi±zkowe.
strony: 1 2 3 4 z 4

Wizyt: 1 158 733, Dzi¶: 326, Osób online: 9

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem