Polecane obiekty

O¶rodek BIAŁA PLAŻA Willa MAKARENA

 

S±siednie letniska:

Sarbinowo - niewielkie, spokojne letnisko położone w odległo¶ci ok. 5km na wschód od G±sek. 

Chłopy - letnisko i wioska rybacka, oddalona od G±sek o ok. 7km. Wie¶ wpisano do rejestru zabytków, ze względu na tradycyjny układ zabudowy i zabytkowe chałupy.

Archiwum - Gor±czka Złota w Mielnie

"Wiosn± 2012 roku magazyny branżowe zelektryzowała wie¶ć, że polska spółka Złotowiert otrzymała jedyn± w Polsce ważn± koncesję na poszukiwanie złóż rud zawieraj±cych złoto oraz srebro w okolicach Mielna. Waldemar Radzimowic z Zakładu Geologii PAN przypomniał na tę okoliczno¶ć, że podobno w czasie II wojny ¶wiatowej istniał tajny niemiecki plan poszukiwania złóż złota zwany Goldwasser…"
 
Je¶li chcecie odkryć więcej tajemnic dotycz±cych wydobycia tego szlachetnego kruszcu, zapraszamy do wzięcia udziału w grze terenowej „Gor±czka złota”, która trwać będzie od 3 do 5 sierpnia br. Na deptaku przy ul. Ko¶ciuszki  (przy fontannie) ustawiony będzie namiot, w którym można będzie odebrać karty uczestnika oraz instrukcje dotycz±ce gry. Do wygrania 1500 zł oraz nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie gry oraz ogłoszenie wyników odbędzie się  5 sierpnia na plaży (między ul. 1-go Maja a ul. Ko¶ciuszki) o godzinie 17:00.
 
Je¶li macie ochotę na dobr± zabawę poczujcie z nami prawdziw± gor±czkę złota!!!

Ľródło powyższych informacji - newsletter Oficjalnej Strony Mielna www.mielno.pl
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.gaski.pl nie odpowiada.

Wizyt: 1 357 897, Dzi¶: 187, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem