Polecane obiekty

Willa MAKARENA O¶rodek BIAŁA PLAŻA

 

S±siednie letniska:

Sarbinowo - niewielkie, spokojne letnisko położone w odległo¶ci ok. 5km na wschód od G±sek. 

Chłopy - letnisko i wioska rybacka, oddalona od G±sek o ok. 7km. Wie¶ wpisano do rejestru zabytków, ze względu na tradycyjny układ zabudowy i zabytkowe chałupy.

Sarbinowo

Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu (w gminie Mielno), do którego warto wybrać się na spacer plaż± z latarni w G±skach. Miło¶nicy k±pieli słonecznych znajd± w Sarbinowie czyste, strzeżone plaże. Najważniejszym zabytkiem miasta i głównym punktem orientacyjnym jest położony w centrum XIX-wieczny neogotycki ko¶ciół – może on się poszczycić pięknymi witrażami. Kolejn± ciekaw± atrakcj± Sarbinowa jest zabytkowa chałupa o konstrukcji szachulcowej z 1804 roku, która jest przykładem w±skofrontowej chałupy rybackiej.

Noclegi w Sarbinowie znajdziesz tu --> www.sarbinowo.com.pl/noclegi/wszystkie

Kieruj±c się na wschód, w odległo¶ci około 2 km od Sarbinowa, znajduje się zabytkowa wie¶ rybacka Chłopy. Z uwagi na układ zabudowy oraz zachowane, tradycyjne chaty, cała ta miejscowo¶ć została wpisana do rejestru zabytków. Dla takiej atrakcji, jak również dla malowniczej przystani rybackiej, warto, będ±c w Sarbinowie, odwiedzić również Chłopy.

Ostatnia aktualizacja - maj 2017r.

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdk± s± obowi±zkowe.

Wizyt: 1 281 761, Dzi¶: 47, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem