Atrakcje Turystyczne

Pałac Morski

Pałac Morski. Zabytkowy, neoklasyczny Pałac Morski z II poł. XIX wieku. Otoczony również zabytkowym ok. 6,7 ha parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Obecnie pałac, pełni funkcję całorocznego ośrodka wypoczynkowego. więcej »

ul. Gąski 14, Sarbinowo

Ogrody HORTULUS

Ogrody Hortulus zlokalizowane są w Dobrzycy pomiędzy Kołobrzegiem, a Koszalinem. Na obszarze 11 ha przygotowano prawie 30 ogrodów tematycznych z licznymi nasadzeniami oraz ciekawymi atrakcjami. więcej »

ul. Dobrzyca 76, Dobrzyca

Przystanie rybackie w Chłopach i Ustroniu

Zarówno sam proces wyciągania łodzi na brzeg, jak również kolorowe kutry spoczywające malowniczo na plaży są niekwestionowaną atrakcją i przyciągają wielu turystów. więcej »

Kołobrzeg

Będąc w tym urokliwym mieście powinniśmy odbyć spacer po Kołobrzeskim molo, które ma długość około 200 m - to najlepsze miejsce do oglądania wschodów i zachodów słońca. więcej »

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie jest znaną i lubianą miejscowością wypoczynkową polskiego wybrzeża. Organizowane jest tu wiele imprez kulturalnych i sportowych. więcej »

Sarbinowo

Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu (w gminie Mielno), do którego warto wybrać się na spacer plażą z latarni w Gąskach. więcej »

Chłopy

Przy plaży, w centrum Chłopów, znajduje się chętnie odwiedzana przez turystów przystań rybacka. Tutejszą plażę zdobią interesująco i malowniczo prezentujące się kolorowe rybackie kutry. więcej »

Mielno

Największą atrakcją Mielna jest czysta plaża, z wydzielonymi strzeżonymi latem kąpieliskami, wzdłuż której na odcinku 3 km pomiędzy Mielnem i Unieściem biegnie promenada nadmorska. więcej »

Unieście

Turyści, którzy nie pożądają tłoku na nadmorskiej plaży, mogą kroki swe skierować nad jezioro Jamno. więcej »

Koszalin

Miasto to stanowi jeden z większych ośrodków kulturalnych w regionie. Znajdują się tu teatry, kina, muzea, amfiteatr i filharmonia. więcej »