Pałac Morski

Informacje

  • ul. Gąski 14, Sarbinowo
  • 572 022 363
  • recepcja@palacmorski.pl
  • www.palacmorski.pl

Pałac Morski

Pałac Morski to zabytkowy, neoklasyczny budynek z II poł. XIX wieku w Gąskach. Otoczony jest zabytkowym (powierzchnia ok. 6,7 ha) parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Obecnie, oddalony o ok. 900 metrów od morza pałac, pełni funkcję całorocznego ośrodka wczasowego.  W ośrodku znajduje się ok. 60 miejsc noclegowych, sala konferencyjna ze sprzętem audiowizualnym, sala gimnastyczna, restauracja i kawiarenka.

Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Park Morski otoczony jest zabytkowym (powierzchnia ok. 6,7 ha) parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Warto przyjechać i zobaczyć jak pięknie prezentuję się na żywo. Jest idealne miejsce na pamiątkowe zdjęcie oraz na spokojny spacer.

Ostatnia aktualizacja - listopad 2018 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.gaski.pl nie odpowiada.

Mapa

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Joga nad morzemAutor: Kinga
    ...
    Byłam w Pałacu Morskim z grupą z Warszawy na warsztatach jogi. Dużo miejsca, piękne pokoje, duże sale do ćwiczeń, piękne położenie, park, świeże powietrze, zaciszne miejsce, niedaleko plaża, kuchnia specjalnie na życzenie wegetariańska, bardzo dobra i urozmaicona, nawet udało nam się ćwiczyć z aktorami, m.in. Magdaleną Wołłejko! :)
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.