Opis

Zapraszamy do nowo otwartego Ośrodka Wypoczynkowego Nemo w Gąskach, polecanego szczególnie dla rodzin z dziećmi. Położony jest on 300m od morza i w odległości 50m od sklepu spożywczego. Plażą można dojść do położonych obok miejscowości Sarbinowo i Chłopy.

Gąski jest to mała i cicha miejscowość w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim. Słynie z drugiej co do wielkości latarni morskiej. 


null

Opis Pokoi

W naszej ofercie posiadamy domki 6 i 8 osobowe o powierzchni 60m² i 70m². Wszystkie domki wyposażone są w łazienkę, kuchnię i salon, a na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Posiadamy także łóżeczka turystyczne i krzesełka do karmienia dla dzieci (prosimy o wcześniejszą rezerwację). Kuchnia zaopatrzona jest w płytę grzewczą, czajnik oraz garnki, sztućce itp. Do dyspozycji gości jest także ogrodzony parking i kameralna grillownia na terenie ośrodka. Dla dzieci trampolina, plac zabaw. Cały teren ośrodka jest ogrodzony, co gwarantuje Państwa bezpieczeństwo.

Przestronne pokoje. Na górze dwie sypialnie oraz toaleta. Na dole pokój z aneksem kuchennym oraz przestronna łazienka.

Na terenie domków do dyspozycji gości grillownia z 6 grillami i zadaszonym miejscem do biesiadowania

Cennik

 Termin Domek 6 os. Domek 8 os.
27.04 - 5.07 250 zł 320 zł
6.07 - 18.08 350 zł 440 zł
18.08 - ... 250 zł 320 zł

Doliczamy opłątę za prąd (domki są ogrzewane).

Wyślij zapytanie

Domki NEMO
Domki NEMO

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu gaski.pl

+48 663 786 103