Bar WŁÓCZĘGA


W menu królują specjały rybne uzupełnione o dania mięsne, ciekawie skomponowane makarony, rozgrzewające lub lekkie i tradycyjne zupy, wyśmienite kremy. Świeże ryby morskie (bezpośrednio z pobliskich połowów) i starannie skomponowane mieszanki przypraw to znak rozpoznawczy naszej restauracji.

Serwujemy specjały cechujące się najwyższą świeżością. Nasi kucharze nieustannie dbają, by każdy produkt,
który znajdzie się na stołach naszego pensjonatu charakteryzowała jakość, smak i niepowtarzalny bukiet świetnie dobranych przypraw. Serwowane przez nas ryby sprawią, że na własnym podniebieniu poczują Państwo bogactwo smaków polskiego Bałtyku. Zachęcamy do organizowania w naszym lokalu imprez okolicznościowych.


Gości szukających wytchnienia przy aromatycznej kawie, wybornym ciastku, zdrowym koktajlu lub orzeźwienia z chłodnym drinkiem w dłoni zapraszamy do nas. Doświadczą Państwo u nas relaksu i wypoczynku, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.  Cenimy sobie przyjazną atmosferę, a jednocześnie szanujemy potrzebę prywatności naszych Gości. Doceniona przez stałych bywalców restauracja oraz kawiarnia znajdująca się w pensjonacie jest w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0