Opis

Morska Enklawa (miejsce dające komuś poczucie bezpieczeństwa) to nowo powstałe domki CAŁOROCZNE wybudowane na  przełomie 2020/2021 roku położone na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Od zejścia na szeroką piaszczystą plażę dzieli nas raptem 600 metrów. To 10 minut spacerkiem, niewiele dalej znajduje się Latarnia. Od południowej strony z okien naszych domków/apartamentów ukazuje się unikalny widok na wiatraki. Cisza, spokój, nadmorski klimat sprawia, że jest to magiczne miejsce….

 

 Morska Enklawa (miejsce dające komuś poczucie bezpieczeństwa) to nowo powstałe domki CAŁOROCZNE wybudowane wiosną 2020 roku położone na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Od zejścia na szeroką piaszczystą plażę dzieli nas raptem 600 metrów. To 10 minut spacerkiem, niewiele dalej znajduje się Latarnia. Od południowej strony z okien naszych domków ukazuje się unikalny widok na wiatraki. Cisza, spokój, nadmorski klimat sprawia, że jest to magiczne miejsce….

Wyposażenie

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji całorocznych domków o każdej porze roku. Mamy do zaoferowania Państwu noclegi w komfortowych domkach/apartamentach dla czterech osób oraz domki typu  studio dla trzech osób, Wszystko w parterze!

W każdym domku/apartamencie , domku typu studio znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, czajnik elektryczny, płyta grzewcza , garnki, talerze, sztućce, szklanki, kubki, itp. )

Salon TV LCD 43 cali  w domku pierwszym, domek drugi TV LCD 32 cali , domek typu studio TV LCD 32 Cali

Łazienka z bezprogowym, bezkabinowym prysznicem w pełni dostosowana dla osób niepełnosprawnych. ( dotyczy domków /apartamentów z wyłączeniem domku typu studio )

Każdy domek/apartament, domek typu studio posiada własne wejście, z tarasem oraz miejscem do grillowania. Domki oddzielone są od siebie balustradą .Miejsce parkingowe na terenie obiektu 

Obiekt chroniony/ monitorowany

Domki są dezynfekowane środkami chemicznymi.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za media

Opłata klimatyczna wg. wyznaczonej stawki Urząd Gminy Mielno wynosi 2,00 zł os/doba.
Kaucja zwrotna celem zabezpieczenia mienia 200zł

Doba noclegowa zaczyna się o godz. 15:00.w dniu przyjazdu, a kończy o godz.10:00 w dniu wyjazdu.Rezerwacje akutalne są tylko po wpłaceniu zaliczki w kwocie 300zł w terminie dwóch  dni od rezerwacji. Reszta opłat pobierana jest na miejscu w dniu przyjazdu.W momencie rezygnacji przyjazdu do domków lub skrócenia pobytu nie zwracamy pieniędzy za dokonaną rezerwację domku.

W sezonie szczytowym  od 26.06.2020. do 23.08.2020r. proponujemy pobyty tygodniowe, od soboty do soboty ewentualnie  od niedzieli do niedzieli. Pobyty krótsze niż tydzień sprzedajemy tylko jeżeli są wolne miejsca. Poza sezonem jest możliwość wynajęcia domku nawet na dobę

Dane do przelewu

       Domki/apartamenty  „ Morska Enklawa”

       Ul. Zefirowa 13 76-034 Gąski

                nr konta: 17 1020 2791 0000 7402 0309 8274

 

Cennik

Cennik na rok 2020"Morska Enklawa"

Cena za osobę zaczyna się od 30 zł . Ceny są ustalane indywidualnie telefonicznie.

Wyślij zapytanie

Morska Enklawa


Morska Enklawa

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu gaski.pl

669 905 255
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00