Opis

Witamy, nasz dom znajduję się 150 metrów do plaży. Posiadamy 9 samodzielnych pokoi z łazienką oraz aneksem kuchennym. Teren obiektu jest ogrodzony, posiadamy miejsca parkingowe dla gości. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz grill.

Zwierzęta w naszym domu są mile widziane, za dodatkową opłatą, jednak nie przyjmujemy psów rasy agresywnej lub podobnych wyglądem do psów agresywnych. Jeśli Państwo próbujecie się do nas dodzwonić ,a numer nie odpowiada, to niestety nie zawsze jesteśmy w stanie natychmiast odebrać. Proszę o cierpliwość, napewno oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.  Zapraszamy !

Wyposażenie

Posiadamy 9 samodzielnych pokoi z łazienkami oraz aneksami kuchennymi. Niektóre pokoje posiadają taras lub balkon. W każdym pokoju znajduje się łoże małżeńskie a dla dzieci posiadamy dostawki lub łóżeczka.

Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę, lodówkę, czajniki elektryczny oraz naczynia potrzebne nawet do ugotowania obiadu, w niektórych pokojach są małe zmywarki. Na wyposażeniu pokoi mamy parawan, koc plażowy oraz leżaki.

Cennik

Cena za dobę w pokoju dwu-osobowym, w terminie od 10 lipca 2023 do 20 sierpnia 2023, przy minimum 7 noclegach: na parterze - 280,- PLN, piętro -  250,- PLN. Cena w apartamencie cztero - osobowym, przy minimum 7 noclegach - 480 złoty za dobę. Przy pobytach 15 dni i wiecej, udzielamy rabatów. Przy pobytach krótszych niż 7 dni, ceny ustalamy indiwidualnie w zależności od długości pobytu.

Pobyt w terminie od 1 do 10 lipca oraz od 20 do 27 sierpnia : pokój dwu-osobowy na parterze 250,- PLN, na piętrze 230,- PLN , aprtament cztero-osobowy na piętrze 450,- PLN. Ceny również dotyczą pobytów minimum 7-dniowych.

Dodatkowa osoba w pokoju dwu-osobowym, w zależności od wieku dziecka; 50,- lub 70,- PLN/dobę

Obowiązuje opłata za zwierzaka : mały 20,- lub duży 40,- PLN/ dobę. Nie przyjmuję psów rasy agesywnej lub wyglądającej na rasę agesywną.

 

 

 

 

Wyślij zapytanie

POD SZUMIĄCYM DĘBEM

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Agnieszka Pacholczyk, ul. Nadbrzeżna , 76-034, Gąki, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.972 wyświetlenia w 2023r.
POD SZUMIĄCYM DĘBEM

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu gaski.pl

+48 608 605 118 +48
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00