Pokoje ŻAGIEL

Odpocznij w naszych obiekcie ! - Zarezerwuj już dziś !

Nadbrzeżna 57, Gąski

 

Serdecznie zapraszamy do pokoi gościnnych ŻAGIEL od maja do października. 
Preferujemy pobyty 7 dniowe i dłuższe.
Pobyt  dla pracowników 50 zł ,minimum 7 dób. 
Nasz obiekt jest położony  120 m od plaży. 
Oferujemy Państwu pokoje 2, 3,4 osobowe, apartamenty 2 pokojowe 40 mkw z aneksem kuchennym, balkonem.  Pokoje  wyposażone w TV ,czajnik ,lodówka ,balkon ,wspólny aneks kuchenny  z zastawą stołową, kuchenką gazową . 
Teren posesji jesteś ogrodzony,plac zabaw dla dzieci, otoczony roślinami duży trawnik do zabaw i bezwietrznego opalana ,a także zadaszenie na grilla.   W pobliżu budynku znajdują się sklepy spożywcze ,warzywniak,  bary , przejście do plaży,wypożyczalnia rowerów . 
Pragniemy poinformować Naszych gości ,że  w  sezonie  otworzyliśmy drugi obiekt z pokojami 2 i 3 osobowymi o podwyższonym standardzie z łazienkami, ręcznikami i lodówkami w pokoju.

W cenie: prąd, woda, Wi-Fi, miejsce parkingowe,sprzęt plażowy,
Dodatkowo płatne-opłata klimatyczna w.g. stawki lokalnej w tym roku 3,20 zł/doba .
Dobę pobytu rozpoczynamy o godzinie 15:00, a kończymy o godzinie   11:00. 
Przepraszamy, ale NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI ZE ZWIERZĘTAMI.
Rezerwacja jest ważna po dokonaniu zadatku 300 zł za 1 tydzień i 400 zł za 2 tygodnie  w terminie 3 dni od rezerwacji telefonicznej lub mailowej .
W tytule proszę podać imię i nazwisko osoby zamawiającej I NR REZERWACJI.
Wpłatę pozostałej części należy uregulować gotówką w dniu przyjazdu.
Za skrócenie okresu lub rezygnację z pobytu z przyczyn od nas niezależnych - wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

cena za pokój (od 01.04-01.07.2024) 
*pok.3 os.-140 zł/doba 
*pok.4 os -180 zł/doba,

TERMIN: 01.07.-18.08.2024
*pok. 3 os. 180 zł/doba 
*pok. 4 os  220 zł/doba,

 NOWY ŻAGIEL
cena za pokój (od 01.04-01.07.2024)     
*pok.2 os.150 zł/doba  
*pok.3 os.200 zł/doba 
 *pok.4 os.APARTAMENT 300 zł/doba

  termin 01.07-18.08.2024

*pok. 2 os.200 zł/doba
*pok.3 os. 250 zł/doba
*pok.4 os.APARTAMENT 400 zł/ doba
Od 19.08. ceny jak w terminach wiosennych

Zobacz więcej

Udogodnienia

Część pokoi z balkonami

Część pokoi z łazienkami

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Telewizor

Ogrzewanie

Aneks kuchenny

Prywatna łazienka

Wi-Fi

Ręczniki

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Żelazko

Parking

Kuchnia ogólnodostępna

Akcesoria dla niemowląt

Grill

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Rezerwacja jest ważna po dokonaniu zadatku 300 zł za 1 tydzień i 600 zł za 2 tygodnie w terminie 3 dni od rezerwacji telefonicznej lub mailowej .

W tytule proszę podać imię i nazwisko osoby zamawiającej. Wpłatę pozostałej części należy uregulować gotówką w dniu przyjazdu. Za skrócenie okresu lub rezygnację z pobytu z przyczyn od nas niezależnych - wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

cena za pokój  01.04-30.06.2024

 • pok. 3 os.  140 zł/doba
 • pok. 4 os.  180 zł/doba

TERMIN: 01.07.-18.08.2024

 • pok. 3 os. 180 zł/doba
 • pok. 4 os.  220 zł/doba

Nowy ŻAGIEL

cena  za pokój  01.04-30.06.2024

 • pok. 2 os. 150 zł/doba
 • pok. 3 os. 200 zł/doba
 • pok. 4 os. APARTAMENT 300 zł/doba

termin 01.07-18.08.2024

 • pok. 2 os.  200 zł/doba
 • pok. 3 os.  250 zł/doba
 • pok. 4 os. APARTAMENT 400 zł/doba

Od 19.08. ceny jak w terminach wiosennych


Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

1. Pensjonat prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych,

2. Klienci pensjonatu korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu.

3. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez klientów pensjonatu zawartych w regulaminie zasad oraz zarządzeń.

4. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem, najpóźniej jednak w dniu następnym do godziny 12.00 prosimy bardzo o dotrzymanie tego obowiązku.

5. Klienci pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe . W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).

6. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości naszego pensjonatu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

7. W ośrodku obowiązuje doba hotelowa od godz.15.00 w dniu przyjazdu do godz.11.00 w dniu wyjazdu.

8. Najmując pokój gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę. Przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Pensjonat nie może uwzględnić życzenia przedłużenia najmu pokoju w przypadku braku wolnych miejsc

9. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy

10. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta.

 1. W pensjonacie obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 6.00. Każdy z Państwa otrzymuje wraz z kluczem do pokoju również klucz do drzwi wejściowych, prosimy o zamykanie ich za sobą podczas trwania ciszy nocnej.
 2. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) pensjonatu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

14. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości do 30% ogólnej kwoty zamówienia. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu zawartego na stronie obiektu .

15. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu

16. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej, jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotów.

 

17. W obiekcie zabronione jest: - zakłócanie spokoju, Np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody kierownictwa, - zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami pensjonatu) w pokojach bez zgody kierownictwa - zachowanie gości i osób korzystających z usług ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, kierownictwo oraz pracownicy mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę. - zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite, -Całkowity zakaz palenia tytoniu na terenie obiektu oprócz miejsc wyznaczonych

 1. 18. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: - będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, - które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny .
 2. 19. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia pensjonatu bez zwrotów kosztów.

20. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc , a następnie zniszczone.

21. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią, w przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących co do jakości usług, gość proszony jest o zgłoszenie ich nie później niż dobę od momentu meldunku, reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas nie zależnych Np. przerwy w dostawie prądu czy wody.

22. Regulamin pensjonatu podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach meldunkowych na tablicy informacyjnej oraz w pokojach gościnnych. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właścicieli ośrodka i obowiązuje od dnia 1 czerwca 2022r.

 

Zobacz więcej

Zdjęcia obiektu

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

177 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 852 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0