Rodzinne Wczasy Pod Gruszą AGNIESZKA ZIARKOWSKA


Opis

Witamy w zacisznym miejscu w Gąskach! Jesteśmy nastawieni na rodzinny wypoczynek z dziećmi (szczególnie alergicznymi). Miejscowość, w której mieszkamy może poszczycić się piękną, szeroką plażą i czystą wodą oraz zabytkową latarnią morską, jedną z najwyższych na Pomorzu.Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży.

Wyposażenie

DOMKI DREWNIANE: domki piętrowe do 6 osób z balkonem i dużym tarasem (12 m2), na parterze: salon (wersalka, komody, telewizor, stół+komplet krzeseł); w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka indukcyjna, naczynia, sztućce, miski, kubki, szklanki, kieliszki do wina, lodówka); łazienka (kabina natryskowa, umywalka, WC kompakt); taras (12 m2, stół+2 ławy, grill); na piętrze: sypialnia (2 łóżka 1 osobowe + 1 duże 160 cm szer., szafki i lampki nocne, półki, komplet pościeli), dodatkowe wyposażenie: suszarka ubraniowa, grill, parawan. Parking na jeden samochód przy domkach w cenie . 

DOMEK BIAŁY:

2 pomieszczenia ok. 60 m2, max. 7 osób , pierwsze pomieszczenie: wersalka, łóżko piętrowe, mały stolik, duży stół + 6 krzeseł, duża szafa ubraniowa,aneks kuchenny- kuchnia gazowa, duża lodówka, komplet naczyń, sztućców, garnków,sypialnia-łóżko 140 i fotel rozkładany-pojedyńcze łóżko,komoda.

CAMPING:

pole namiotowe:  Na terenie pola namiotowego znajdują się sanitariaty (2 umywalnie, 6 ubikacji, 3 natryski, 2 zlewozmywaki), 7 skrzynek prądowych, miejsce na ognisko oraz do gry w siatkówkę, duża piaskownica z morskim piachem oraz duży plac zabaw dla dzieci.

Cennik

400 zł doba za domek w sezonie letnim.

Wyślij zapytanie

Rodzinne Wczasy Pod Gruszą AGNIESZKA ZIARKOWSKA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Rodzinne wczasy pod gruszą Agnieszka Ziarkowska, ul. Nadbrzeżna, ul. Nadbrzeżna, ul. Nadbrzeżna, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.domkigask...
1937 wyświetleń w 2023r.
Rodzinne Wczasy Pod Gruszą AGNIESZKA ZIARKOWSKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu gaski.pl

+48 505 445 708
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00